• Mezi hráči roste rozhořčení, protože trilogie Grand Theft Auto: Definitivní edice se na Steamu objevuje bez znatelných oprav a vylepšení
  • Hráči se potýkají s řadou problémů, včetně rozviklaných animací, chyb a problémů s optimalizací
  • Na Rockstar Games se snesla vlna kritiky ze strany hráčů, ačkoli z výpisu na Steamu vyplývá, že hru upravilo mnohem menší studio Grove Street Games.

Spousta problémů za hodně peněz

Mezi hráči roste rozhořčení, protože trilogie Grand Theft Auto: Definitivní edice je ve službě Steam uvedena na trh bez znatelných oprav nebo vylepšení.

Kolekce, která je zlevněná o 50 % a na Steamu ji lze zakoupit za pouhých 29,99 USD, je prý stejná jako verze dostupná na Rockstar Launcheru. Hráči se potýkají s řadou problémů, včetně rozviklaných animací, chyb a problémů s optimalizací.

Vice City má údajně problémy s detekcí kolizí, které hráčům brání v přístupu do některých oblastí hry, zatímco San Andreas má prý pokřivené modely postav, chybějící textury, problémy se zvukem a videem.

Navzdory četným problémům se hry od jejího vydání údajně prodalo přibližně 14 milionů kopií.

Na společnost Rockstar Games se snesla vlna kritiky ze strany hráčů za nedostatek aktualizací a optimalizací pro PC verzi remasterované trilogie, ačkoli vývojářem ve skutečnosti není společnost Rockstar Games. Namísto toho seznam na Steamu prozrazuje, že ji upravilo mnohem menší studio Grove Street Games.

Předchozí článekEK má vodní bloky Vector² pro grafické karty ROG STRIX RTX 4080 a ASUS TUF RTX 4080
Další článekApple uvádí druhou generaci chytrého reproduktoru HomePod