• Mezi hráči roste rozhořčení, protože trilogie Grand Theft Auto: Definitivní edice se na Steamu objevuje bez znatelných oprav a vylepšení
  • Hráči se potýkají s řadou problémů, včetně rozviklaných animací, chyb a problémů s optimalizací
  • Na Rockstar Games se snesla vlna kritiky ze strany hráčů, ačkoli z výpisu na Steamu vyplývá, že hru upravilo mnohem menší studio Grove Street Games.

Spousta problémů za hodně peněz

Mezi hráči roste rozhořčení, protože trilogie Grand Theft Auto: Definitivní edice je ve službě Steam uvedena na trh bez znatelných oprav nebo vylepšení.

Kolekce, která je zlevněná o 50 % a na Steamu ji lze zakoupit za pouhých 29,99 USD, je prý stejná jako verze dostupná na Rockstar Launcheru. Hráči se potýkají s řadou problémů, včetně rozviklaných animací, chyb a problémů s optimalizací.

Vice City má údajně problémy s detekcí kolizí, které hráčům brání v přístupu do některých oblastí hry, zatímco San Andreas má prý pokřivené modely postav, chybějící textury, problémy se zvukem a videem.

Navzdory četným problémům se hry od jejího vydání údajně prodalo přibližně 14 milionů kopií.

Na společnost Rockstar Games se snesla vlna kritiky ze strany hráčů za nedostatek aktualizací a optimalizací pro PC verzi remasterované trilogie, ačkoli vývojářem ve skutečnosti není společnost Rockstar Games. Namísto toho seznam na Steamu prozrazuje, že ji upravilo mnohem menší studio Grove Street Games.